Çağrı Merkezi: (+90) 850 259 06 86

İade ve Değişim

asiltesbih.com’dan aldığınız ürünü değişim yapmak istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 7 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz, Sürat Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Değişim yapacağınız  ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Gönderimi yaparken, Sürat Kargo için -- Cari Kodumuzu kargo şubesine söylemeniz yeterli olacaktır. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

asiltesbih.com ’dan aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, Kargo ücreti alıcıya aittir.

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adresetam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 

 

Kargo ve Teslimat

Türkiye’nin her yerinden asiltesbih.com’dan sipariş verebilirsiniz.

150 TL ve üstü tüm siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra;

Verdiğiniz siparişler hafta içi 24 Saat içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişlerin kargo şirketine bağlı olarak adresinize sevk edilmesi aynı gün ya da bir sonraki iş gününe aksayabilir. Cumartesi, Pazar ve tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1–2 gün arasında değişebilir. 

Kargolarınızın durumunu asiltesbih.com’a giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasından veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 en fazla 10 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.

Müşteri Hizmetleri:

Tel: 05417243986

E-Posta: info@asiltesbih.com

 

Kapıda Ödeme

 

S:

‘asiltesbih.com’da kapıda ödeme imkânı var mıdır?

C:

‘asiltesbih.com’da kapıda ödeme imkanı vardır.

S:

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

C:

Sayfamızda yer alan alışveriş adımlarının ödeme kısmında ‘Kapıda Ödeme’ seçeneğini seçip gerekli bilgileri doldurarak kapıda ödeme siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sisteme girdiğiniz telefon numaranıza gelen onay linkine tıklayarak siparişinizi onaylamanız sonrasında siparişiniz hazırlanacaktır.

S:

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

C:

Evet, üye olmadan kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

S:

Kapıda ödeme hizmeti için ekstra bir ücret ödeniyor mu?

C:

Kapıda ödeme için ekstra bir hizmet bedeli alınmamaktadır.

S:

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

C:

Kapıda ödeme seçeneğiyle kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

S:

Kapıda Ödeme alıverişlerinde kredi kartına taksit seçeneği var mıdır?

C:

Kapıda ödeme alışverişlerinde taksit seçeneği bulunmuyor. Fakat bankanız ile irtibata geçip, alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

S:

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iptal edebilirim?

C:

Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişlerin iptali için Hesabınıza giriş yaparak siparişler bölümünden iptal yapabilirsiniz

S:

Kapıda ödeme ile verdiğim siparişler hangi kargo şirketi ile gönderilmektedir?

C:

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerin gönderimi  Sürat Kargo ile yapılmaktadır.